Таранівський ЗДО "Ромашка", с. Таранівка
Харківська область, Чугуївський район

Методична сторінка

«Виховання в широкому                        розумінні – це багатогранний процес постійного духовного збагачення й оновлення і тих,  кого виховують, і тих, хто виховує»

Василь Сухомлинський

 

Що таке методична робота? Для чого вона потрібна в закладі дошкільної освіти?

Насамперед - вихователю. Сьогодні педагог дошкільної галузі повинен працювати з дітьми сучасно, з урахуванням реалій сьогодення,  а саме: професійно, обґрунтовано, цілеспрямовано, цікаво, враховуючи запити кожної вікової групи, використовуючи сучасні технології, результативні методи та прийоми, підвищеючи якість освітньої роботи з вихованцями.

 

Методична служба Таранівського дошкільного закладу «Ромашка» спрямована на основні завдання:

 • Розробка чіткої системи роботи щодо підвищення фахової майстерності педагогів, підготовка їх до в сучасних умовах модернізації змісту дошкільної освіти.
 • Впровадження в освітній процес інноваційних освітніх технологій; трансформування наукових ідей у практику роботи ЗДО.
 • Створення організаційних умов для безперервного вдосконалення професійного рівня педагогічних працівників, підвищення їхньої педагогічної та психологічної компетентності.
 • Проведення методичних заходів, спрямованих на розвиток творчих, професійних можливостей педагогів.
 • Надавати допомогу в організації самовиховання і самоосвіти.
 • Виявити інтереси, здібності, формувати індивідуальний стиль роботи спеціалістів.
 • Сприяти вихованню почуття гордості та відповідальності за свою працю.

 

 

“Сходинки” зростання педагогічної майстерності (результат методичної роботи)

 • Практичне оволодіння знаннями педагогіки, психології, вікової фізіології; оволодіння навчальним матеріалом, застосування ефективних методів і прийомів, доцільне використання сучасних педагогічних технологій в освітньому процесі ЗДО.
 • Уміння формувати педагогічні цілі, оволодіння методами навчання і виховання дітей дошкільного віку.
 • Психолого – педагогічні  вміння проводити педагогічний аналіз програм, посібників.
 • Реалізація освітнього процесу з використанням дистанційної форми здобуття освіти (формати сервісів Zoom,GoogleMeet, Viber та ін.).

Безперечною домінантною функцією методичної служби в Таранівському дитячому садку є співпраця з батьками вихованців. Сучасні батьки, зацікавленні в організації освітнього процесу з їх дітьми, щиро запрошуємо стати  активними учасниками життя в закладі дошкільної освіти .

Для батьків методична служба готова:

 • порадити оптимальні шляхи виховання;
 • надати консультації щодо виховання та розвитку їх малюка;
 • відповісти на запитання по організації цікавого та повчального відпочинку для дошкільнят.

 

У 2022/2023 н.р. КЗ «Таранівський ЗДО «Ромашка»    (ясла-садок)»  Зміївської міської ради Чугуївського району Харківської області працює за методичною темою: «Формування соціально громадянської компетентності дошкільника в умовах сьогодення».

Ключові завдання:   

- забезпечити якість дошкільної освіти через компетентність і практичну готовність педагогів працювати в умовах онлайн-режиму, стаціонарного режиму щодо впровадження дієвих педагогічних технологій;

- продовжити  роботу щодо формування соціально-громадянської компетентності вихованців;

-          створити умови для досягнення стійкої мотивації педагогів на зростання професійної майстерності, підвищувати професійну компетентність вихователів шляхом самоосвіти та самоконтролю;

             -    продовжити роботу з охорони життя і збереження здоров’я дітей раннього та дошкільного віку та актуалізація питань безпеки життєдіяльності в умовах воєнного часу.

 

 

 

 

Логін: *

Пароль: *